O firmie

Sklep internetowy dwkosmetyki.pl jest częścią działalności firmy Nail Center s.c.

Firma działa od 2002 roku. Została założona przez dwie osoby pracujące od lat w branży kosmetycznej. Pierwszymi klientami dla których firma świadczyła usługi były salony kosmetyczne, salony SPA i gabinety manicure-pedicure, gdyż na naszą ofertę składały się produkty należące do gamy towarów profesjonalnych skierowanych przede wszystkim do wysokospecjalizowanych gabinetów. Prowadzimy sprzedaż detaliczną marek: OPI,Orly,Kryolan, Cuccio Naturale, Depileve, Bielenda,Laboratorium AVA, Nail Tek, Star Nails, Pędzle Maestro, Kanu, Gehwol, Reflectocil, Ardel.


W 2003 roku powstał salon kosmetyczny, który po dwu latach poszerzył się o kolejne działy pielęgnacyjne. Obecnie kilkanaście wykwalifikowanych kosmetyczek tygodniowo przyjmuje przeszło 200 klientek. Prowadzimy bezpłatne konsultacje dotyczące problemów skórnych, diagnozujemy rodzaj skóry, ustalamy pielęgnację gabinetową i domową.Rozwijamy nadal usługi sprzedaży hurtowej dla gabinetów i salonów kosmetycznych. W naszej siedzibie zatrudniamy coraz większą liczbę pracowników obsługujących nasz magazyn sprzedaży hurtowej i detalicznej. Do dyspozycji pozostają też nasi przedstawiciele handlowi. Dotychczas działaliśmy przede wszystkim na terenie Górnego Śląska, gdzie pozyskaliśmy sobie zaufanie klientów zarówno detalicznych (klientów gabinetu) jak i hurtowych (kosmetyczek). Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na wybór kosmetyków najlepszych marek, wiele z nich należy do ofert z pogranicza kosmetyki profesjonalnej, są to produkty najlepszej jakości w przystępnych cenach.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego dwkosmetyki.pl - chętnie zapoznamy się z Państwa opinią o produktach czy oferowanym asortymencie.
Nasi pracownicy sa do Państwa dyspozycji.