Cuccio Naturalle - niezapomniana rozkosz SPA

Tak jak oczy są zwierciadłem duszy, tak Twoje dłonie są zwierciadłem wieku. Kobiety zaczęły sobie zdawać sprawę, że pielęgnacja dłoni jest tak samo ważna jak pielęgnacja twarzy.

            Kosmetyki CUCCIO to naturalna linia do pielęgnacji dłoni, stóp i paznokci. Została sformułowana w Toskanii (we Włoszech) z myślą o odnowie wyglądu skóry i wzmocnieniu naturalnych paznokci. Głównym zamiarem marki było stworzenie takiej linii kosmetyków, by kobiety mogły utrzymać młody wygląd skóry.

            Szeroka gama produktów przeznaczona do pielęgnacji dłoni, stóp i paznokci opiera się przede wszystkim na naturalnych składnikach. Świeże zapachy i odpowiednia konsystencja produktów zachęcają do ciągłego stosowania. CUCCIO oferuje nam produkty do manicure oraz pedicure, które możemy wykonać w gabinecie, a efekt zabiegów przedłużać w domu. Do wyboru mamy nawilżające masła o różnych zapachach, odpowiadające im peelingujące sole morskie, odżywki do paznokci w różnej formie skierowane na konkretne problemy, aromatyczne eliksiry do rozpylania (aromaterapia), kuleczki i tabletki do manicure i pedicure, a także wiele innych produktów, dzięki którym możemy stworzyć prawdziwe SPA dla swoich dłoni i stóp.

            Wszystkie produkty zostały wykonane z najbardziej nieskazitelnych składników opracowanych z potrzeby ekologicznej ochrony skóry. Coraz więcej kobiet i mężczyzn wygląd swoich dłoni i paznokci traktuje jako nadrzędną sprawę. CUCCIO pomaga w tym, by wygląd ten był zawsze młody i pełen życia.

            Kosmetyki tej znakomitej marki stosowane są w wielu salonach i ośrodkach SPA na całym świecie, między innymi dlatego, że stanowią alternatywę dla zabiegów chirurgicznych
– pomagają  walczyć z niszczącymi objawami upływającego czasu.